Kopshtari dhe Rregullim i Oborreve 🌠🔳🌲🌳🏡💫

0 EUR

Kërkohet punë nga: GartenBau Dje 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Inxhinieri
Premje Mirbajtje Fb. LULI gardenbau Kubeza per kopshte pllaka per terasa rrethoja me muri dhe tel prejmjen mirmbajte montim modele ngjyra tel dabell gjerman 3d...prej pisha lisa drundj drunje........................---------------------TAG TAG shkall kocka te betonst TAG. L Steine final qq kopshtar kopsht pisha mbjellje premje iphone 11 pro samsung 12 mirmbajm pbjekt lokal banes shpi shtepi kanalizim ndertim i ulet pun bau pun pune pelet dru vazo Rrethoja drunj Dekor kran skele gur dekurus perkolic prekolic rrethoj tel uj rrym pun puntor keramika qeranika pem drunje shartim shartu krasit krasitje kos frez per bari rrytlle valak sajl Keramika laminat mjeshter kerkoj kuk banes banesa lokal qira me gjemba tretuar pastrim pastrojm mirmbajm bor kryp zall ekip rent renta a car kerre stuba rrethoj pem shes Blej izolim sajl rimorkio kiper drrasa shtylla depo pisha me qira renovim puntor pun mjeshter uj nxemje klim taxi transport ansor shtajne garazha urgjent stuba tel taxi transport me gjemba shtepi banes gardenbau Gartenbau kopsht kopshtari zhavor zall rrug park parking Papuqe zhabic Kocka makineri per bari stuba keramika blloka beton T4 t5 vw caddy Opel combo mini bager kamion 814 Guma 14 15 Dekor .
GartenBau
044314874
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione