Kubeza per Kopshte - Pllaka per Terasa 🔲🔳🌳🏡🌻🌷

0 EUR

Kërkohet punë nga: Garden 22 Shk 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Inxhinieri
Fb. LULI Gardenbau FB. Kubeza Pllaka Moderne I KEMI TE GJITHA MODELET E KUBZAVE DHE PLLAKAV. PREMJE DHE MIRMBAJTJE TE KOPSHTEVE. SHERBIM CILSOR >LULI PARK SH.P.K< Muri Vinkell shkall kocka te betonst TAG. L Steine final qq kopshtar kopsht pisha pa dogan me dogan shitje shiten shit blej kontinjer ramp rampa premje mirmbajm kanalizim gum gume gome iphone 11 pro samsung 12 ndertim i ulet pun pelet dru vazo Rrethoja drunj Dekor kran skele gur dekurus rrethoj tel uj rrym pun puntor keramika qeranika pem drunje shartim shartu krasit krasitje kos frez per bari rrytlle valak sajl Keramika laminat mjeshter kerkoj kuk banes banesa lokal qira me gjemba tretuar pastrim pastrojm mirmbajm bor kryp zall ekip rent renta a car kerre stuba rrethoj pem shes Blej izolim sajl rimorkio kiper drrasa shtylla depo pisha me qira renovim puntor pun mjeshter uj nxemje klim taxi transport ansor shtajne garazha urgjent stuba tel taxi transport me gjemba shtepi banes gardenbau Gartenbau kopsht kopshtari zhavor zall rrug park parking Papuqe zhabic Kocka makineri per bari stuba vazo transport transporte shpi shtepi shtepia renovim qeramik qeramika keramik dast renovime keramika blloka beton T4 t5 vw caddy Opel combo komplet mini bager kamion 814 Guma 14 15 Dekor 313 315
-BEJM PREMJE DHE RREGULLIM TE KOPSHTEVE.
Leaflet
Në fillim