Rregullim i Oborreve Kubeza Pllaka Premje Rrethoja

0 EUR

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: Kubza Muri Vinkell 20 Shk 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Inxhinieri
I KEMI TE GJITHA MODELET E KUBZAVE DHE PLLAKAV. PREMJE DHE MIRMBAJTJE TE KOPSHTEVE. SHERBIM CILSOR >LULI PARK SH.P.K< Muri Vinkell shkall kocka te betonst TAG. L Steine final prej pisha drunj drunje lira gardh parqe qq kopshtar kopsht pisha mbjellje premje mirmbajm kanalizim ndertim i ulet pun pelet dru iphone 11 pro samsung 12 vazo Rrethoja drunj Dekor kran skele gur dekurus rrethoj tel uj rrym pun puntor keramika qeranika pem drunje shartim shartu krasit krasitje kos frez per bari rrytlle valak sajl Keramika laminat mjeshter kerkoj kuk ndertim banes banesa lokal qira me gjemba tretuar pastrim pastrojm mirmbajm bor kryp zall ekip rent renta a car kerre stuba rrethoj pem shes Blej izolim sajl rimorkio kiper drrasa shtylla depo pisha me qira renovim puntor pun mjeshter uj nxemje klim taxi transport ansor shtajne garazha urgjent stuba tel taxi transport me gjemba shtepi banes gardenbau Gartenbau kopsht kopshtari zhavor zall rrug park parking Papuqe zhabic Kocka makineri per bari stuba keramika blloka beton T4 t5 vw caddy Opel combo mini bager kamion 814 Guma 14 15 Dekor
-BEJM PREMJE DHE RREGULLIM TE KOPSHTEVE.
Kubza Muri Vinkell
044-314-874
Leaflet
Në fillim