Mjeshter për Ashensorë

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Buna Group SH.P.K Dje 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Fushë Kosovë
Sektori
Inxhinieri

Kërkojm mjeshtër të kualifikuar për mirëmbajtje servisim dhe modernizim të ashensorëve.
Kërkohet që aplikuesi të ketë përvoj pune minimum 3 vite.
Kushtet e pagesës në bazë të marrëveshjes.
Orari i punës : Hënë - Shtune prej orës 8 : 00 deri 17 : 00.


Për info me të hollësishme : +38344343330
Buna Group SH.P.K
+38344343330
Leaflet
Në fillim