Publikuar: Jan 20 2023 11:35

Ofrojme 2 pozita pune - Monter

Publikuar: Jan 20 11:35
Shikime: 222
Për ju që jeni duke kërkuar një vend pune atraktiv ku vlerësoheni dhe avancoheni në bazë të performancës tuaj

Ofrojm 2 vende të lira pune:
• 1x Monter
• 1x Monter ndihmes

Kandidatët e interesuar duhet të plotësojnë kushtet e shënuara më poshtë:
• Të kenë të kryer arsimin e mesëm.
• Të posedojn patent-shofer.
• Të jetë i gatshëm të punoj në mbikëqyrje minimale;
• Përvoja e punës në fushën përkatëse është përparësi.

Përgjegjësitë dhe detyrat:
• Aftësi për përdorimin e mjeteve të punës dhe materialeve të ndryshme.
• Të përmbush me saktësi obligimet dhe qëllimet ditore
• Shkathësi në kryerjen e punëve dhe aftësi për organizimin e punëve sipas kërkesës së personit përgjegjës

Të gjithë të interesuarit duhet të lajmerohen në këtë numër kontaktues: +383 49 112 295. Po ashtu mund të paraqiten pranë zyreve tona të cilat gjenden në Prishtinë afer “Hotel Garden”

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
222
+38349112295

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione