Publikuar: Dhj 01 2022 12:41

Ofrohet pune

Publikuar: Dhj 01 12:41
Shikime: 151
Ofrohen 10 vende te lira pune ne prishtine ne fushen e pastrimit kushtet dhe pagat do jen konkuruse
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
151
049223112

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione