Agjente Shitje

0 EUR

Ofrohet punë nga: Egzoni 03 Sht 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Kerkohen 4 Agjente te Shitjes(Femra) (2 ne Gjakove dhe 2 ne Prishtine)

Agjentet kan per detyre te shesin Produkte te Kozmetikes .
Orarin e punes mund ta vendosin vet(Pershtatshem edhe per Studente)
Pagesa behet sipas marrveshjes.
Per me shum informata me shkruani ne Whatsapp , Viber ose ne email.

Faleminderit
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione