Jap biznes me qera

0 EUR

Ofrohet punë nga: Studio gona 24 Gush 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Jap biznesin me qera:
Më të gjitha paisjet per pune dhe interier modern me fillu pune te mjenihershme.
Biznesi; sallon bukurie ,make up,dhe kend me shtrat depilimi dhe vetulla. Gjindemi ne qendër te qytetit. Për info ne numer:043 977 736 apo ne viber 044497487
Studio gona
043977736
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione