MOLER GIPSER VELLEZERIT ZENELI SH.P.K

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K Dje 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K
+38344235530
MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K

qmime të volitshme per gjith klientit
marrim edhe kompenzime.
Punojm ne 10 komuna ne kosov

BEJM SUVATIMIN : T,brenshme dhe t,jashtme
per shtepi dhe ndertesa
me material dhe veq pun dore

1 MALLTER me maqin
2 LEPAK , rrjet
3 Fasad, Gled
4 dekor m,stiropol
5 dekor m, knauf
6 izolim stiropol
7 renovime.
8 ngjyr-polikollor
9 kamina

BEJM : RENOVIME TE :
Ndertesav ,SHTEPIVE
lokalev ,garazhda
Restoranta ,villav. etj...

Punt kryhen me material cilsor dhe kualitet të lartë

NUMRI PER KONTAKT :
Tel : 044 235 530
VIBER : +383 (44)235 530
TEL : 045 902 025
VIBER : +377 (45) 902 025
MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K
+38344235530
Në fillim