https://www.facebook.com/QMHomeDecor/

Kërkohet punë nga: Agjensioni Musa Patudshmeri Sot 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Dekore per mure te objekteve banesore fhe afariste
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim