MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: bujar ahmeti 18 Tet 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
MOTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE SI DHE KRYEM KETO SHERBIME ,
MONTIMIN GRANITIT,
MONTOIM SHKALL,QERAMIK APO GRANIT
PONOIM FASADA TE BRENDSHME
BOIM IZOLIMIN E BANJOVE
BEJM RNOVIMIN KOMPLET TE BANJOVE
MONTOIM L;AMINAT ,etj etj
ME PROVOJ PUNE 15 VJEQARE,
VETEM ME PUNE MUNDE TJU BINDIM ,ME QMIME TE ARESYSHME , PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL 045837540,049113983 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
bujar ahmeti
049113983
Leaflet
Në fillim