■■NXEMJE QENDRORE■■UJESJELLES ■■SANITARI■■

0 EUR

Kërkohet punë nga: Avni Rama 13 Sht 07:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj

Punojme nxemje qëndrore. Qmimi per radiatorë punë dore 50 euro komplet instalimi për një radiatorë dhe montimi i radiatorit . Qmimi për kalldajë punë dore deri ne 50 kw 150 euro. (Me rryme, me pelet , me dru , me naftë) . Instalimi i ujit dhe kanalizimit për 1 banjo (+ kuzhine ) me fontanë ne muri për shole ose pa të. 200 euro. Montimi i sanitarise për 1 banjo 100 euro. Kemi 14 vite prevoj ne instalimin e ujit dhe nxemjes qëndrore dhe mbajme përgjegjesi për punet e kryera. Te gjitha punet ne foto jane punuar nga ne.
Leaflet
Në fillim