BOIM MONTIMIN E QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: Bujar 10 Tet 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Boim Montimin Qeramikav Si Dhe Krym Keto Sherbime
Montoim shkall.Qeramik.apo Granitit
Ponoim fasada te brendshme
Izolime te banjove
Rinovime te banjove
Montoim laminat etj.etj.
Me provoi pune 15 Vjeqare per iformata ma hollsishme mund te kontaktoni ne numrat tan tel.045837540 049113983 ju mirepresim
Leaflet
Në fillim