Bejme dekorimin e shtepive me stil venecian

Kërkohet punë nga: Agjensioni Musa Patudshmeri Sot 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
https://www.facebook.com/QMHomeDecor/
Punojm dekore të ndryshme për mure, stuba, kamina, kuzhina, sallone.
Stile të bukura veneciane për një ambijent të bukur dhe të veçant.
QM HomeDekor.
Kontakt: +38349853387
Me shum se 20 lloje dekoresh: #marmoino #stucco, #oxydbeton #travertino #polivredistelle #emozione
#evolution #terranostrasparkante #spqraquele #imitimmeremeri #sahar #saharaoasi #lunaefect etj
Agjensioni Musa Patudshmeri
+38349853387
Leaflet
Në fillim