Instalus Uji , nxhites Kiramike ,etc...

Kërkohet punë nga: Valon 10 Tet 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Bejm instalimin e ujit , specialist ne kiramike , te gjitha llojet e Fasades , Gletit dhe te specializuar ne Moler ,,
Leaflet
Në fillim