Mjeshter profesional për Pllaka Keramike

Kërkohet punë nga: Faton 12 Shk 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Bëj ngjitjen e Pllakave në mënyrë precize. dhe po ashtu bëjmë instalimin e ujit dhe vendosjen elementeve të banjos.
Leaflet
Në fillim