IZOLIME ME KONDOR

Kërkohet punë nga: HALIL Sot 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Shtime
Sektori
Nderitim dhe arhitekturë
BEJM IZOLIME ME KONDOR

ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON PUNOJM EDHE VEP PUN DORE SIPAS MARVESHJES.
PER MATERJAL EDHE PER PUNEN TON
BEJM KULMA TE RRAFSHME TERASA BANJO PODRUME TE GJITHA SI I NDALOJM LAKSHTIN I

BAUDER

ME FOLI

SLLOVEN

INDEKS

GLOBUS

MAKEDON

PRIZERENIT
E TJER
JU MIRPRESIM NE KET NUMER TELI

+383 44 313 951 EDHE NE VIBER NE KET NUMER
Leaflet
Në fillim