Publikuar: Korr 25 2023 12:34

TV DEKORUSE ME KNAUF

Publikuar: Korr 25 12:34
Shikime: 2
Vellezerit Bylykbashi ofrojne keto sherbime si :
-Renovime:
-Moler
-Glet
-Knauf
-Llaqe- dekoruse
- Fasad te brendshme
-Tapeta
-Tulla dekorative
-Rafaello
-Dysheme Laninat
-Parket Pllaka
-Instalim te Ujit

-Eshte firm e specializuar per keto sherbime me nje pervoj te gjate pune.
Punët i kryejm me perkushtim te lart dhe me pergjegjsi, perfundimi i punes behet ne afat te caktuar paraprak
Flm per Mirkuptim Vellezerit Bylykbashi

info;
Viber +38344-836-250

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
044836250

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione