Izolime

0 EUR

Ofrohet punë nga: bekim Sot 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
bejme hidro izolime me kondor
kryesisht material gjerman
terasa, banjo, kulma, podruma, garantojm per punen ,
poashtu beje hidroizolime me
material te ftoft isomat me hollsisht inf. ne tel.046134778 dhe viber i njojti numer
Leaflet
Në fillim