Publikuar: Maj 23 2022 08:49

Kalldrëma

Publikuar: Maj 23 08:49
Shikime: 4

Shesim afër 100 lloje të gurëve dekorativ. Kallderma etj etj.

Kalldermat kan qmimin duke filluar nga 22 euro për metër katror.
Nga atestet që i kemi bër gurit, rezulton që guri ynë ka veti shumë të mir ndaj abrazonit (gërryerjes), soliditetit mekanikë, masës vëllimore dhe specifike, dhe ndaj thithsmëris së ujit.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione