Publikuar: Qer 30 2022 05:28

KNAUF, GLET,FASADA

Publikuar: Qer 30 05:28
Shikime: 199
Ofrojm sherbime Profesionale per

● BANESAVE
● SHTËPIJAVE
● LOKALVE
● ZYREVE ETJ .

- Me professionalizem dhe pervoje 25 vjeqare,per pune ju garantojme dhe qmimet me te favorshme

● DEKOR
● NGJYRA
● KNAUF
● LLAQE
● FASADA
● IZOLIME TË MBRENDSHME ETJ .
Na kontaktoni dhe do bindeni ne sherbimet tona ju Mirpresimi
Selamani
●Tel : - IPKO
●Viber: +38344836250
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione