20 Mjeshter dhe 30 Punetor Ndertimi

0 EUR

Ofrohet punë nga: Besa-Komerce 12 Sht 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
"BESA-KOMERCE"
Shpall konkurs pér puné! Puntoret te cilet ne kerkojm duhet te jene nga lamia e ndertimtaris. 🏗⚒🏢⛏🏗
20 Mjeshter ndertimi.
30 Punetor te ndertimit.
Kontrata e punes 3 vite,me mundesi vazhdimi +3 vite.Vendi i punes ne Prishtine.
Per me shum info
044/158-226,
044/206-582

Viber/WhatsApp;
+38344158226,
+38344 206 582

e-mail; n.p.besa-komerce@hotmail.com
Ju mirpresim.
Ne mbajm Besen “Besa-Komerce”qe
Besa-Komerce
044158226
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione