shofer, dado, kuzhinier dhe infermiere e nevojshme

0 EUR

Kërkohet punë nga: Rulis 30 Korr 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Artanë

 
Ne jemi një familje e bukur që aktualisht kërkon shërbimet e shërbëtorëve të shtëpisë në shtëpinë tonë për t'u kujdesur për fëmijët e mi të madh dhe babanë tim që kanë diabet të tipit 2.
ne kemi nevojë urgjente për punëtorët e mëposhtëm
AU PAIR
dado
kujdestar
portier shtëpie
shofer
infermiere
SHEF
rojë
pastruese
njeriu i oborrit
mekanik
Shënim para se të kontaktoni: Kjo punë ndodhet jashtë vendit
kontrata: me orar të plotë
Paga: Mirë
Meshkujt dhe femrat kanë të drejtë
Aplikuesi i besueshëm duhet të aplikojë me rinisjen e plotë për shqyrtim
Rulis
Leaflet
Në fillim