Dyr dhe Dritare te plastikes

0 EUR

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: Al dimi 25 Maj 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Viber +4915782815815 bojm edhe punimin e gilinderave te alominit te gjitha llojet 29 ero metra te thjesht edhe rrolete te mbreshme dhe te jashtme
Al dimi
044989128
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione