Ofrojm punesim infermier ne Gjermani

0 EUR

Kërkohet punë nga: Habibe 21 Pri 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Keni apliku per viz ne gjermani e ju mungon Kontrata


Mundesi punesimi/ Venbanim dhe perspektive ne Gjermani

Ofrojm punesim infermier ne Gjermani Ravensburg [ Baden Württemberg ]

Perkrahje maksimale ne integrimin dhe perspektiven tuaj
Kushtet me rendesi
leja per Vozitje
Mbarim i Shkolles per infermier
Niveli gjuhes B1- B2
Perparsi do te keni nese keni kryer shkollen e larte per Moter kryesore.dhe nieveli gjuhes B2

Na kontaktoni dhe dergoni Aplikime (CV,Diploma,...) ne kete Adres:
info@ambulanter-pflegedienst-gratiae.de
www-ambulanter-pflegedienst-gratiae.de

WhatsApp Vieber/ 004915781521117
Leaflet
Në fillim