Publikuar: Dhj 20 2022 01:55

Vende te lira pune ne Suedi,Norvegji,Danimarke...

Publikuar: Dhj 20 01:55
Shikime: 584
Kerkojm 10 Punetor per nje kompani ndertimi e cila ka seli ne keto shtete:

*Suedi,
*Norvegji dhe
*Finlande


Kerkojm 10 Puntor ose grupe pune për te punuar në Gjermani ne renovimin e shtepive.

Punesimi me vizë pune (me letra).

*Vendet Vakante:

- Pllaka (Keramik, Granit, Marmor)
- Kulmpunues,
- Suvatim, Patinim,
- Letra muri (Tapeta) ,
- Bojra (Lyerje)
- Laminat, Venyl, Parket
- dyr dhe dritare
- Elektrik
- punë tjera ndertimtarije,

-Punetor i thjeshte etj...

Na shrkauni ne whatsapp:

+355 69 444 34 34
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
584

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione