Njoh shume mire punen me Gips

Kërkohet punë nga: Marko 03 Dhj 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Zveçan
Sektori
Punë jashtë vendit
Pershendetje
Jam 28 vjec dhe kam eksperince 2vjecare ne pune Gipsi, sigurishte interesohem per kontrate pune qofte Suedi, Gjermani apo Itali
Ju faleminderit
Leaflet
Në fillim