Publikuar: Sht 30 2023 09:03

Suvatues per Kroaci dhe Gjermani

Publikuar: Sht 30 09:03
Shikime: 12
Kerkojme mjeshter ndertimtarie per firmat kroate, me mundesi transferi ne Gjermani e Zvicerr.
Te dijne sado pak gjuhen kroate per komunikim
apo gjuhen angleze
Kushte te mira pune dhe banimi.
Dokumentet e nevojshme: pasaporta,
Vertetimi nga policia / me Apostile,
Certificata e lindjes,
Raporti i mjekut qe jeni i afte per pune
Per info tjera ne viber +385955091208‬
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
12
+385955091208

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione