Publikuar: Maj 11 2022 11:44

Jemi duke kërkuar puntor apo grupe për punuar në Gjermani

Publikuar: Maj 11 11:44
Shikime: 211
Jemi duke kërkuar puntor apo grupe për punuar në Gjermani të kualifikuara apo me përvojë për: Suvatim të gjitha llojeve, Fasada, Bojaxhi, Pllaka (Keramik, Granit, Marmor) dhe Rigips (Knauf), Murator dhe punë tjera Ndertimatrarie. Puna ne Gjermani pagesa sipas Marrveshjes.
Emailadressa. Ffmeviankalimera1988@gmail.com
Telefoni WhatsApp: 491573 6077031
01573 6077031
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione