Elektricist (Gjermani)

0 EUR

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Punsohu.eu 15 Shk 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Elektricist (Gjermani)

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Instalimet elektrike gjatë ndërtimit të sistemeve
• Ekzekutimi i lidhjes së vargut dhe drejtimit të linjave të vargut
• Vendosja e kabllove nëntokësore në përmasa të ndryshme për të përgatitur lidhjen e rrjetit
• Instalimi dhe lidhja e invertorëve
• Instalimi dhe lidhja e shpërndarësve dhe kolonave të lidhjes së njehsorit
• Kryeni vetë-gjetjen e problemeve dhe diagnostikimin dhe eliminimin e gabimeve

Eksperiencat :
• Elektricist i trajnuar ose praktike te perfunduar
• Përvojat në fushën e fotovoltalkës janë të dëshirueshme, por jo një kërkesë
• Njohja bazë e teknologjisë së rrjetit
• Njohja e paketes se Ms Office
• Njohuri themelore elektrike

Data e Skadimit: 15 Mars, 2019.

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione