Mirembajtje ne Hoteleri (Gjermani)

0 EUR

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Punsohu.eu 15 Shk 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Mirembajtje ne Hoteleri (Gjermani)

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Kontrolli i apartamentevedhe hapësira publike
• Mbikëqyrja dhe kontrolli i punës së pastrimit dhe punonjësve
• Zbatimi dhe përputhshmëria me standardet ligjore dhe të higjienës së kompanisë dhe sigurisë
• Menaxhimi i ndertesavedhe montimi dhe mirembajtja e tyre
• Mbështetja e administratorit të shtëpisë me porosi dhe kontrolle të dërgesave

Eksperiencat :
• Trajnim në menaxhimin e hotelerisë ose përvojë të shëndoshë profesionale në fushën e ekonomisë shtëpiake
• Ju keni punuar tashmë me kompanitë e pastrimit dhe keni pervoja te kesaj pune
• Organizimi dhe ndjenja e përgjegjësisë nuk janë fjalëtë huaja përju • Ju keni fleksibilitetin dhe aftësinë për të komunikuar në një ekip multi-kulturor

Data e Skadimit: 15 Mars, 2019.

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione