PUNESIM SEZONAL PER STUDENT

0 EUR

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Student Official 26 Sht 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
STUDENT OFFICIAL:
Njofton te gjithë të interesuarit, nga sot 20.09.2018 filloi aplikimi për student të nivelit Bachelor dhe Master për punësim sezonal në Gjermani
Student Official
+38344628855
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione