dezinfektim

0 EUR

Kërkohet punë nga: Dezinfektim 26 Korr 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
DDD-së në banesat dhe lokalet tuaja afariste.

Ne kryejmë:

Dezinsektim-asgjësimin dhe eliminimin e të gjitha insekteve të dëmshme: bubashfabave, mizave, mushkonjave, bubërrecave, tartabiqave(stenicave), pleshtave, rriqerave etj.

Dezinfektim-kundër baktereve dhe viruseve.

Deratizimin-kundër minjve.

Suksesi i garantuar!

Numri i tel 045505029 _+38345505029 viber

Çmimi sipas marrëveshjes.

Ju mirëpresim!
Dezinfektim
+38345505029
Leaflet
Në fillim