Ofertë për punë me kohë të pjesshme për person serioz!

0 EUR

Kërkohet punë nga: maria 17 Shk 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
A jeni i papunë dhe keni nevojë për para për arsye të ndryshme?
Dëshironi të fitoni rregullisht 200 deri 300 € në javë?
Nëse keni disponueshmëri dhe dëshironi të fitoni para, na kontaktoni me email ose Whatsapp: +34611320102
Ne punojmë vetëm me njerëz që janë të vetëdijshëm për mundësinë që u ofrojmë atyre!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione