MOLER PROFESIONALIST - DEKORIM , KNAUF FASAD

Kërkohet punë nga: Halili Sot 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.zYRE, HOTELE. etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ekip profesional, bejm izolimet mobileve dyshemes me foli me te cilat pas lyrjes se baneses kthejm gjendje e me parshme, provoj pune 25 vjet punojm knaufin fasada LAMINAT. renovimin e tyre mun kontakto ne ket. Numri 044 313 951 Viber: +383 44 313 951
Leaflet
Në fillim