OFROJM PUNE PER KAMARJERA DHE SHANKISTE

Kërkohet punë nga: labi 12 Tet 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
OFROJM PUNE PER KAMARJERA DHE SHANKISTE KUZHINJERE
SKARIST ETJ
TE INTERESUARIT TE LAJMROHEN NE KET NUMER TELEFONI
RESTORANTI NDODHET NE PRISHTINE
PER ME SHUM INFORMATA NA TELEFONONI
MUND TE TELEFONONI NGA ORA 08--16 NGA E HENA NE TE SHTUNE
044131397


855855
kamarjer kamanjer shankist shankiste kamarjere ndihmse kuzhine kuzhinjere punetor puntore kerkoj
Leaflet
Në fillim