Punoj instalimin e ujit dhe montimin e pllakave

Kërkohet punë nga: Hajrullah 09 Sht 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Beje instalimin e ujit po ashtu izolimin dhe montimin e pllakave
Per me shum kontakto nr 044314292
Hajrullah
044314292
Leaflet
Në fillim