Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 20 2022 05:01

Hap vende të lira pune për: Shitës/e Online

Publikuar: Qer 20 05:01
Shikime: 200
Ne si kompani qe punojmë qe 3 vite me shitjen online të produkteve punojmë me shitës online nga Kosova
Kemi shumë shitës dhe bashkpuntorë dhe jemi në kërkim të zgjerimit të stafit (shitës Online)
-Nese keni pasur gjithmonë deshirë te fitoni para prej shtepije përmes Kompjuterit, Telefonit , Laptopit etj
-Nese keni llogari në Instagram/Facebook (sa më shumë aq më mirë) do të keni suksese më të madh në shitje
-Nese keni faqe në Instagram/Facebook per shitje do ju ndihmoj gjithashtu në rritje
-Nese keni faqe në Instagram me shumë followers etj.
Ne ju ofrojmë këtë mundësi.
Mundësi e artë per të gjithë pa dallim moshe/gjinije
Nga ju kerkohet punë aktive, vullnet dhe durim
Punoni online në pak kohë dhe fitoni pa limit

Ne Ofrojmë ?
Ofrojmë mbështetje dhe këshilla gjatë gjithë kohës
Ofrojmë fitim në perqindje per gjdo shitje
Ofrojmë bonuse mujore në bazë të performancës
Ofrojmë shperblim per shitësin e mujit
Ofrojmë ngritje në Pozite, pasi të arrini suksese dhe të krijoni grupin tuaj të shitjës me persona tjerë.
Ju mundësojmë kyqjen në grupin tonë të shitsave dhe menagjerëve ku ju mbështesin gjithmonë per gjdo pa qartsi dhe ju ndihmojnë në rritjen e performancës tuaj.

Mos hezitoni dhe aplikoni tani ne faqen Instagram @6_sherbime ose @ofertakosovare apo WhatsApp +355695511537
Përshkrimi i linkut

Ofertakosovare

Online 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Prishtine kosovo Tregoje në hartë

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione