•MONTIMI I PLLAKAVE•

Ofrohet punë nga: Halili Sot 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
JU OFROJM. MONTIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE PLLAKAVE ... BEJM IZOLIME TE FTOHTA. PER CILESI TE PUNES JU GARANTOJ PER PUNIMET E TYRE PUNOJM ME EKIP MARRIM PUN NEPER BANESA DHE NDERTESA ME EKIP TE SPECIALIZUAR DHE NE SHTEPIA PER METER QMIMI ME MARRVESHJE TEL 044 313 951
VIBER +383 44 313 951
Leaflet
Në fillim