Kerkoj pune si kuzhinier me pervoj

0 EUR

Kërkohet punë nga: Xeni 15 Nën 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kerkoj pune si kuzhihinier me pervoj te madhe ne pregaditjen e ushqimeve tradicionale dhe internacionale per info tel 0037745965432
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione