Publikuar: Mar 28 2022 10:55

Kerkohet Kamarier dhe shankist

Publikuar: Mar 28 10:55
Shikime: 10
Vende te lira pune ne poziten kamarier dhe shankist , pranojm edhe praktikant , viber +38348502888
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
10
+38348502888

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione