Publikuar: Mar 21 2022 08:07

Kerkohet Kamarier

Publikuar: Mar 21 08:07
Shikime: 4
4 vende te lira pune ne poziten kamarier , perparsi kan ata me pervoj pune , pranojm dhe praktikant , orari 8 ore , Lakrishte .

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
4
+38348502888

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione