The Simple kerkon 1 Banakiere (femer) dhe kamarier

0 EUR

Ofrohet punë nga: Albrim Tasholli 27 Maj 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Punetoret duhet te kene pervoje pune
Per me shume detaje kontaktoni ne Viber ne numrin
044-451-847
Albrim Tasholli
044451847
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione