Publikuar: Mar 28 2023 03:32

Vende te lira pune

Publikuar: Mar 28 03:32
Shikime: 455
MILI shpall vende të lira pune për këto pozita:

3 - Shpërndarës/Dërgues i porosive ngasës motorri elektrik;
1 - shankiste
1 - skarist/skariste

Të interesuarit mund të kontaktojnë përmes numrit: +383 44 985 111. Lokacioni gjindet në Prishtinë, Bill Klinton nr.31. Dhe Muharrem Fejza, Prishtine.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
455
044985111

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione