Publikuar: Maj 31 2022 12:44

Njoftim vende vakante per pune!

Publikuar: Maj 31 12:44
Shikime: 18
Kerkojmë bojaxhi per lyerje mobiljesh,kryesisht karrige,tavolina dhe mobilje druri per bare dhe restorante,me Eksperience!
Gjithashtu tapicier me Eksperience,per te njejtën pune!
Kerkojmë ndihmës marangoz me minimumin 1 vit eksperience!
Puna ndodhet ne nje fabrike ne Maltë.
Kushte shume te mira pune,dhe pagesa e kenaqeshme,ne varesi te eksperiencës.
Kontratë pune per nje vit.
Per me shume info j'u lutemi kontaktoni ne Whatsapp ne nr 00355692577663 ose ne nr 0035699350072.
Jeni te mirepritur te kontaktoni me fabrikën tone!
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
18
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 6 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione