Kerkoj pune Urgjent

0 EUR

Kërkohet punë nga: Fisi 25 Sht 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Kerkoj qfardo pune qe me ofrohet , mund te punoj ne depo , shofer , monter , si dhe cdo lloj pune tjerer , njoh kapak edhe zanate kom njohuri..
pres thirrje per pune
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione