Publikuar: Sht 11 2022 03:39

Ofertë për punë

Publikuar: Sht 11 03:39
Shikime: 8
Kërkohet:
1 shankiste dhe 1 ndihmëse për larjen e gotave dhe filxhanave.
Po ashtu edhe 1 kamariere.
Për këto vende të punës mund të lajmërohen edhe studente, të cilat mund të punojnë edhe me gjysmë orari, dhe me mundësi banimi gratis afër vendit të punës në Fushë Kosovë.
Tel & Vib & Whatsap+38348221007
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
8
+38348221007

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione