VALI GIPSER SHPK : KERKOJ KOMPENZIM PIKAP

0 EUR

Kërkohet punë nga: Bedri 11 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Sektori
Të tjera
VALI GIPSER SHPK

KYREJM KËTO PUNË

SUVATIM ME MAQIN MBRENDA DHE JASHTË

TERMO IZOLIM

FASADË

GLED

NGJYRË

DEKORIME NGA NGJYRAT ,NGA STIROPOLLI DHE NGA KNAUFI

BEJM RENOVIME TE JASHTME DHE TE MBRENDSHME ETJ...


Kontakt në numrat 044 472 374 Viber +383 45 463 827

Facebook Vali Gipser sh.p.k
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione