Dizajnerë Grafikë

0 EUR

Kërkohet punë nga: EpGroup Prishtinë 17 Mar 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
DIZAJNER/E GRAFIKË

Dizenjimi i reklamave, broshurave, posterave, ekspozitave, logove..etj
Zhvillimi i ideve dhe koncepteve kreative dhe gjetja e zgjidhjeve te përshtatshme për të përmbushur kërkesat e brendshme të kompanisë dhe kërkesat e klientëve.
Të menduarit kreativ për të prodhuar ide dhe koncepte të reja.
Demostrimi i aftësive ilustruese me skica të përaferta.
Ndjekja e teknologjive të reja, vecanerisht programet për dizenjim dhe animim si: Illustrator, Photoshop. Corel Draw..etj
Të përmbushë detyra shtesë si printimi, fotografimi, stilimi, ilustrimi..
Kualifikime
Diplomë për Dizajn Grafik, Arte Figurative (e preferueshme, jo domosdoshmërishtë)
Experiencë profesionale jo më pak se 1 vjet

DIZAJNER/E GRAFIKË-Praktikë
Të jenë Kreativ
Njohuri Bazike të programeve si:Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop
Personat e interesuar të aplikojnë në adresën e emailit:marketing@europrinty.info
p.s Mos harroni të cekni se për cilën pozitë aplikoni!
EpGroup Prishtinë
049 556 000
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione