Hidroizolime - Termoizolime - Dysheme Industriale

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: Izolimi trade 10 Dhj 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Izolimi Trade merret me shitjen dhe kryerjen e puneve e te gjitha e materialeve Hidro dhe Termo Izoluese,si dhe me te gjitha llojet e materialeve per dysheme te prodhuesit Uzin nga Gjermania,si Autonivelant,Ngjitese per Pvc,Linoleum,Tepisona etj. Gjithashtu kryen punet e te gjitha Izolimeve : Kulmeve te rrafshta , Terasav , Themeleve, Lifta , Banjo , Garazha etj..
Me materiale Gjermane , Zvicrane , Italiane .
Gjithashtu merret me kryerjen e puneve te dyshemeve industriale : Epoxid , Ferbeton , Tepison , Linoleum , Pvc

Tag : Shtepi , Shpi , Banes , Qera , Qira , uje, hidro, sanitari, izolim, termo izolim, fasad , ngjyre , rrym pune knauf nxemje pelet qymyr hekra mjete
Izolimi trade
+38344476777
Leaflet
Në fillim